Kryostudio - provádíme profesionálně kryolipolýzu (liposukce mražením), přijďte k Nám a my pošlem Vaše tuky k ledu. Dále nabízíme kosmetiku ověřených značek Mary kay a Saloos.">
Chyba (Prohlizec by mel zobrazovat obsah ve flashi, ne tuto chybu. Povolte si prosim flash a zkuste to znovu).

Miriam Ort Pokud klientky trápí nějaký špíček navíc, můžu doporučit naši neinvazivní liposukci 3. generace.
Sama jsem kryolipolýzu absolvovala a má spokojenost s výsledky mě přiměla otevřít toto Kryostudio pro Bruntálsko, kde doposud tyto služby chyběli.
Pozitivní na celé proceduře je to, že jsem hubla a nemusela se přitom potit ve fit centru. Velkým potěšením jsou pro mě klienti, kteří jsou po absolvování kryolipolýzy v našem studiu se svým vzhledem spokojenější a doporučují nás dále.

O nás

Jsme kosmetické studio se zaměřením na odstraňování nejčastějších estetických problémů - nadváhy. Moderních technologií se snažíme co nejefektivněji využít k tomu, aby od nás spokojený zákazník nejen odcházel, ale také, aby se spokojený vracel.

Držíme krok s dobou, proto jsou naše přístroje často inovovány a snažíme se naše služby stále rozvíjet a vylepšovat. Potrpíme si na profesionalitu a odbornost, ale také lidský přístup.

Uvědomujeme si, že první krůčky ke spokojenému zákazníkovi vedou již od prvního kontaktu, proto ke každému přistupujeme individuálně. A protože si našich věrných klientů vážíme, máme pro ně neustále připravené výhody nebo dárečky nejen ve formě slevových poukazů.

Těšíme se na Vás
Vaše Kryostudio