Kryostudio - provádíme profesionálně kryolipolýzu (liposukce mražením), přijďte k Nám a my pošlem Vaše tuky k ledu. Dále nabízíme kosmetiku ověřených značek Mary kay a Saloos.">
Chyba (Prohlizec by mel zobrazovat obsah ve flashi, ne tuto chybu. Povolte si prosim flash a zkuste to znovu).
CHEMICKÝ PEELING Chemické peelingy umožňují klientům bezchybný vzhled, kdy se pokožka přirozeně a bezpečně obnovuje. Výsledkem je výrazné zlepšení struktury pleti a zdravá pleť.

Co je to chemický peeling?
Princip chemického peelingu je velmi jednoduchý: pH pleti je cca 5,5 a je tudíž lehce kyselé. Cokoliv, co je na pleť aplikováno s jinou hodnotou než je 5,5, může způsobit na pleti podráždění, zčervenání a „poleptání“ pleti. Toto „“poleptání pleti“ je léčebný a obnovující proces spojený s množstvím požadovaných výsledků, jako je např. omlazení, odstranění nežádoucích pigmentů, akné a jizviček po akné. Chemický peeling způsobuje díky obsahu exfoliačních částic (kyselin z ovoce) KONTROLOVANÉ „poleptání“ s následným odloučením starých buněk. Kůže je dynamický orgán, kde ve spodní vrstvě epidermis - dochází denně k nové tvorbě kožních buněk, které pak putují na horní vrstvu pokožky. Tyto buňky putují směrem „nahoru“ a staré buňky se tudíž „sloupávají“. Proces odstranění svrchních „starých „ kožních buněk a tvorba nových buněk kůže je spojen se zvýšenou tvorbou kolagenu, reorganizací elastických vláken.

Ošetření pleti chemickým peelingem by se mělo provést jednou za 7-14 dnů . K dosažení požadovaných výsledků se doporučuje absolvovat alespoň 5-6 sezení.

Druhy ošetření:
Bělící ošetření na pigmentové skvrny
Rozjasňující ošetření
Protivráskové ošetření
Ošetření na akné a jizvy
Hydratační ošetření
Ošetření na oči a rty
Výsledky ošetření

před a po kůře