Kryostudio - provádíme profesionálně kryolipolýzu (liposukce mražením), přijďte k Nám a my pošlem Vaše tuky k ledu. Dále nabízíme kosmetiku ověřených značek Mary kay a Saloos.">
Chyba (Prohlizec by mel zobrazovat obsah ve flashi, ne tuto chybu. Povolte si prosim flash a zkuste to znovu).
 
Ukázky výsledků
(před a po aplikaci RF)


paže paže mezera hyzde hýždě mezera bricho břicho mezera krk krk mezera celo čelo
Radiofrekvence vám vytvaruje postavu, zbaví vás ochablé pokožky, vypne obličej a minimalizuje vrásky.
Radiofrekvence je neinvazivní metoda, která velmi účinně a rychle zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (bříško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tělové radiofrekvence jsou viditelné u ochablé pokožky, bříška po porodu, a partií ošetřených kryolipolýzou v důsledku rychlého úbytku „odsátého“ tuku. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění ochablé pokožky.

Průběh ošetření se provádí specifickými tahy pomocí speciálních radiofrekvenčních hlavic a speciálního gelu. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (až na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku. Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a tvorbě nových kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), ke zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu). Lymfatický systém odstraňuje odpadní látky uložené v podkoží včetně rozrušených tukových buněk a v konečném důsledku díky těmto procesům dochází k léčbě celulitidy.
Ošetření je bezbolestné, bez vedlejších účinků a lze jej kombinovat s jinými technikami (např. kryolipolýza, kavitace apod.). Někteří odborníci doporučují po zákroku lymfodrenáž pro zlepšení lymfatického systému, ale tato není podmínkou.

Výsledkem tělové radiofrekvence je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dochází ke znatelnému zmírnění projevů celulitidy, redukci objemu a celkové tonizaci pleti.
Výsledkem obličejové radiofrekvence je vypnutý obličej s maximální redukcí vrásek.
Pro dlouhotrvající efekt je nutné podstoupit opakované ošetření, v závislosti na ošetřované partii. Pro oblast krku a obličeje se doporučují cca 4 ošetření každých 5 – 7 dní po dobu 20 -60 minut. Poté může klient docházet na pravidelné udržovací zákroky, frekvence zákroků je individuální, ale ne více jak 1 sezení každých 30 – 45 dnů. Pro ostatní partie těla je doporučováno většinou cca 7 ošetření po dobu 30–60 minut, v závislosti na ošetřované partii. Ošetření se podle potřeby opakuje za 1 až 2 týdny. Mezi jednotlivými ošetřeními je nutné dodržovat zvýšený pitný režim, který usnadňuje postupné odbourání a vyplavení destruované tkáně. mezera Radiofrekvenční přístroj je možno použít k napnutí a regeneraci svěšené a povadlé kůže po ošetření kryolipolýzou, ale také pro vypnutí, vyhlazení a regeneraci jednotlivých partii těla a obličeje.